'TARZ VE MUTLU EVLER'
HİKAYEMİZ ;
LUCA AHŞAP TASARIMI kurduğumuz ,2016 yılından bu yana vazgeçmediğimiz ve asla vazgeçemeyeceğimiz temel çalışma değerlerimiz var. Tüketicilerimiz ile ahlaklı ve güvene dayalı ticaret sürdürmek,kaliteli ve kullanışlı ürünler üretmek,çalışanları için huzurlu ve keyifli çalışma ortamı sunmak.inanıyoruz ki , prensiplerimize sahip çıktığımız sürece 'LUCA AHŞAP TASARIM' istikrarlı bir şekilde yaptığı işten keyif alarak büyüyecektir.Kurumsal bir çerçevede gelecek nesillere bırakmaya çalıştığımız markamızın bilinirliği artacak ve saygın bir şekilde yoluna edecektir.marka sloganı olarak 'AHŞAPTAN GELEN MUTLULUK' tercih ederken ,hem mevcut ürünlerimize hak ettiği değeri verdik,hem de mutluluğumuzu girdiğimiz her eve taşımak istedik.

MİSYONUMUZ ;
LUCA AHŞAP TASARIM olarak müşterilerimize daima daha tarz ,farklı ve modern ürünler ile hizmet sunmak için varız.

VİZYONUMUZ ;
5 YIL içinde ülkemizdeki mobilya sektöründe ilK akla gelen ve tercih edilen markalar içinde yer almak.

DEĞERLERİMİZ;

*DÜRÜST VE GÜVENİLİR
*YENİLİKÇİ
*VERİMLİ
*BİRBİRİNİ TAMAMLAYAN ÜRÜNLER
*ÜRÜN KALİTESİ
*SÖZ VERİLEN ZAMANDA TESLİM
*GELİŞEREK BÜYÜMEK
*KENDİNE ÖZGÜ TASARIMLAR

İNKA YAŞAM ODASI
AHŞABIN DOKUSUNUN,RENK VE TASARIMLA BULUŞTUĞU, MODERN VE LÜKS TARZA SAHİP 'İNKA YAŞAM ODASI' TAKIMI MODERNLİĞİ VE ŞIKLIĞI EVİNİZE TAŞIYACAK.

TERRA YAŞAM ODASI
MODERN VE ŞIK GÖRÜNÜMÜYLE EVİNİZE ETKİLEYİCİLİK KATACAK.'TERRA YAŞAM ODASI' TAKIMI SİYAH TONLAMASIYLA ,EVİNİZİN TASARIMINI FARKLI VE MODERN BİR ŞEKİLDE YORUMLAYACAK.ALTIN RENGİ DETAYLI AYAK YAPISI ŞIKLIĞI VE ZERAFETİ EVİNİZE TAŞIYACAK

LİFE YAŞAM ODASI
AHŞAPTAN GELEN MUTLULUĞU EVİNİZE TAŞIYAN 'LİFE YAŞAM ODASI' EVİNİZE HUZUR VE MUTLULUĞU DA BERABERİNDE GETİRİYOR. ÖZEL DOKUSU VE TARZIYLA EVİNİZE MODERNLİK KATACAK.